Kapıda Ödeme

 

KAPIDAN ÖDEME

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı 3,00 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. . Ayrıca Aras kargo ile firmamız arasında yapılan anlaşma geri 70 desi boyutunun ve 200 TL üzerindeki ürünlerde Kapıdan ödeme seçeni geçerli olmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği (İlginç ve Sıradışı Ürünler,Kozmetik&Sağlık ve Parfüm,Kuaför Ürünleri (Profesyonel)) kategorisinde geçerlidir


Alınan hizmet bedeli taşıma bedeli ile alakalı değildir kargo taşıma bedeli ve hizmet bedeli siparişiniz esnasında sepet toplam rakamına ilave edilir.Size sipariş esnasında bildirilen toplam rakam kapıda ödeme esnasında ödeyeceğiniz rakamdır artı bir rakam yansıtılmaz.

Bu ödemeyi sadece nakit gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Aras firması tarafından teslim edilecektir.

Aras yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.Ödeme yapmadan önce ARAS Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. ARAS Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız.Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri bizim sizi arayarak teyit etmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

LiveZilla Live Help
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır